Firmaüritused

FIRMAÜRITUSED

Tüdinenud üksluisetest ja tavapärastest kollektiivsetest üritustest? Emotion Factory pakub jahmatavat väljakutset just sinu meeskonnale. Emotion factory on Eestis täiesti ainulaadne teatraalne näitemäng mis pakub osalejatele kustumatu emotsiooni.

PUNANE JA VERIPUNANE PULM

Punase ja veripunase pulma puhul on tegemist teatraalse näitemänguga kus osalejad suunatakse põnevale teekonnale osaledes Eva ja Ivo pulmas. Jälgides viitasid ning näitlejate korraldusi tuleb osalejatel läbida rada ning jõuda tervena pulmast välja. Veripunane pulm on meie näitemängude kõige õudsam versioon ning seda soovitame kõigile õudusfilmide fännidele.. Punane pulm on näitemängu leebem versioon, kuid siiski tuleb meeles pidada, et ka punase pulma puhul annavad meie näitlejad endast kõik, et teha üritus teile meeldejäävaks.

KOOLITUSPAKETID

Miks korraldada oma meeskonnakoolitus just meiega? 

Tänasel päeval on mitmete uuringute käigus jõutud selgusele, et keskmisele ettevõtjatjale on kõige suuremaks murekohaks töötajate töörahulolu ning motiveeritus. Sellele probleemile lahenduse leidmiseks oleme Emotion Factory meeskonnaga loonud erinevad koolituspaketid parandamaks just neid konkreetseid murekohti. Küsi pakkumist!

RIIETUS

Emotion factory näitemäng toimub kütmata ruumides ning selle tarbeks tuleks kindlasti riietuda ilmale vastavalt. (vihma ega lund ei tasu karta, kuid külmakraadidega tuleks arvestada).

LOUNGE RUUM

Lounge ruum mahutab maksimaalselt kuni 15 liikmelise grupi ning sobib suurepäraselt väiksemate firmaürituste puhul suupistete ning mõningate jookide nautimiseks. Praegusel hetkel mahutab lounge ala mugavalt istuma 10 inimest.

TOITLUSTUS

Lounge ruumi on võimalik võtta kaasa oma toitlustus, kuid sellisel juhul rakendub korgitasu 20 eurot ( sisaldab üritusejärgset koristust ning ettevalmistust). 

Meie hea koostööpartner La Tabla restoran on enda juures meie kliente võõrustanud juba pikka aega ning pakub suurepärast Lõuna-Ameerika menüüd. Suuremate ürituste puhul on võimalik broneerida La Tabla restorani peolaud ning kuue liikmelised grupid saavad õhtu või pärastlõuna vältel jooksvalt emotsioonitehast külastada. Emotion Factory’t külastavatele gruppidele on La Tabla restorani menüü ka -10% soodsam. 

*La Tabla restoran asub Emotion Factoryst 150 meetri kaugusel

www.latabla.ee

RÄÄGI MEILE OMA FIRMAÜRITUSEST LÄHEMALT