Meist

EMOTION FACTORY

Otsid vaheldust Exit roomi või Escape Roomi põgenemismängudele?
Tule külasta Emotion Factory’t ning avasta enda jaoks taaskord kvaliteetne meelelahutus!

Emotion Factory on Eesti esimene teatraalne põnevusmäng, kus osalejad satuvad justkui päriselu õudusfilmi, saades ülesandeid, elamusi ja ehedaid emotsioone. Teatraalsed põnevusmängud on maailmas suurt populaarsust koguv meelelahutus ning nüüd on seda võimalik nautida ka Eestis. Oleme oma suurepärase meeskonnaga muutmas Eesti meelelahutusmaastiku ning pakume väärilist vaheldust tavapärastele põgenemistubadele.

Täna pakutakse emotsioone enamasti erineva tehnika abil. Meie eesmärgiks on aga hoopis toota ehtsaid emotsioone koos ehtsate inimestega. Mängijaid ootab teatraalne mäng, kus pannakse proovile nende julgus , hirmutaluvus kui ka meeskonnatöö. Teekonnal saadavad neid näitlejad, kes hoolitsevad ehedate emotsioonide pakkumise eest. Osalejate ülesandeks on vaid protsessi nautida.

Kustumatuid emotsioone toodame kõigile: oled sa karastunud õudusesõber või  adrenaliini otsingul põnevikufänn. Mängud on mõeldud kuni 6- liikmelistele gruppidele.

Meid võid külastada sõpradega, korraldada jahmatavaid ning meeldejäävaid sünnipäevi, üllatuspidusi, korporatiivüritusi.  Kutsume sind osa saama sellest uutmoodi kogemusest mis muudab sinu vaateid Eesti meelelahutusmaastiku üksluisusest.

RIIETUS

Emotion factory näitemäng toimub kütmata ruumides ning selle tarbeks tuleks kindlasti riietuda ilmale vastavalt. (vihma ega lund ei tasu karta, kuid külmakraadidega tuleks arvestada)

LOUNGE RUUM

Lounge ruum mahutab maksimaalselt kuni 15 liikmelise grupi ning sobib suurepäraselt väiksemate sünnipäevaürituste puhul suupistete ning mõningate jookide nautimiseks. Praegusel hetkel mahutab lounge ala mugavalt istuma 10 inimest.

Emotion factory on loodud Eesti juhtiva põgenemismängude pakkuja Escape Roomi poolt kelle motiveeritud meeskond on pidevalt arenemas ning loomas uusi väljundeid pakkumaks erakordseid elamusi meie halli argipäeva.

Lisainformatsiooni Escape Roomi tegevuste kohta saab veebilehelt www.theescaperoom.ee