Sünnipäevad

SÜNNIPÄEVAD

Kus pidasid oma viimase sünnipäevapeo? Emotion Factory pakub võimalust korraldada just selline sünnipäev mis sinu külalistele mällu sööbib. Meeleolukaid Sünnipäeva sündmuseid korraldame kõigile ning oleme alati avatud originaalsetele soovidele ning ettepanekutele. Meie põneva näitemängu eesmärk on pakkuda erakordset elamust ning tuua esile võimalikult palju emotsioone mis jääksid meie külalisi saatma päeva lõpuni.

PUNANE JA VERIPUNANE PULM

Punase ja veripunase pulma puhul on tegemist teatraalse näitemänguga kus osalejad suunatakse põnevale teekonnale osaledes Eva ja Ivo pulmas. Jälgides viitasid ning näitlejate korraldusi tuleb osalejatel läbida rada ning jõuda tervena pulmast välja. Veripunane pulm on meie näitemängude kõige õudsam versioon ning seda soovitame alates 14 eluaastast. Punane pulm on näitemängu leebem versioon, kuid siiski tuleb meeles pidada, et ka selle teema sisu on õudne ning võtab südame puperdama. Korraldades sünnipäevapidu lastele vanuses 12 ja alla soovitame kontakteeruda meie meeskonnaga.

Juba üsna varsti pakume sünnipäevapakette ka lastele, kuid selleks tuleb veel veidi kannatada ☺!

RIIETUS

Emotion factory näitemäng toimub kütmata ruumides ning selle tarbeks tuleks kindlasti riietuda ilmale vastavalt. (vihma ega lund ei tasu karta, kuid külmakraadidega tuleks arvestada)

LOUNGE RUUM

Lounge ruum mahutab maksimaalselt kuni 15 liikmelise grupi ning sobib suurepäraselt väiksemate sünnipäevaürituste puhul suupistete ning mõningate jookide nautimiseks. Praegusel hetkel mahutab lounge ala mugavalt istuma 10 inimest.

Lounge ruumi on võimalik võtta kaasa oma toitlustus, kuid sellisel juhul rakendub korgitasu 20 eurot ( sisaldab üritusejärgset koristust ning ettevalmistust). 

Meie hea koostööpartner La Tabla restoran on enda juures meie kliente võõrustanud juba pikka aega ning pakub suurepärast Lõuna-Ameerika menüüd. Suuremate ürituste puhul on võimalik broneerida La Tabla restorani peolaud ning kuue liikmelised grupid saavad õhtu või pärastlõuna jooksul jooksvalt emotsioonitehast külastada. Emotion Factory’t külastavatele gruppidele on La Tabla restorani menüü ka -10% soodsam. 

*La Tabla restoran asub Emotion Factoryst 150 meetri kaugusel

www.latabla.ee

RÄÄGI MEILE OMA SÜNNIPÄEVAST LÄHEMALT